Roosval Svenska slott och herresäten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, 7 volymer, SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN vid 1900-talets början (5), SVERIGES RIDDARHUS (1) samt SVERIGES ADELSKALENDER 1927

Bruksslitage

617405

2019-02-25