Bo Hultén, olja på duk "Inför dig själv"

Bo Hultén, olja på duk
Bo Hultén, olja på duk
Bo Hultén, olja på duk
Bo Hultén, olja på duk
Bo Hultén, olja på duk
Bo Hultén, olja på duk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BO HULTÉN (född 1945): "Inför dig själv", signerad och daterad Bo Hultén 67, dukens mått ca 92x73 cm

UTSTÄLLD:
Galerie Prisma, Stockholm, katalog nr 89, förmodligen egen soloutsällning

Ej examinerad ur ram, ramen är något lös

617416

2019-02-23