Bo Hultén, olja på duk "Inför dig själv"
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BO HULTÉN (född 1945): "Inför dig själv", signerad och daterad Bo Hultén 67, dukens mått ca 92x73 cm
UTSTÄLLD:
Galerie Prisma, Stockholm, katalog nr 89, förmodligen egen soloutsällning
Ej examinerad ur ram, ramen är något lös
617416
2019-02-23