Emile Bujon

Emile Bujon
Emile Bujon
Emile Bujon
Emile Bujon
Emile Bujon
Emile Bujon

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE BUJON, motiv av soldat på häst, olja på duk, signerad och daterad E Bujon 1887, dukens mått ca 19x24

Ej examinerad ur ram, flertalet minimala hål på duken

617419

2019-02-23