Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TIMO SOLIN (född 1947): Figurscen, signerad Timo Solin, daterad 88, blandtenik, ca 30x44 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen
617445
2019-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner