Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLE SCHWALBE (1919-90): Geometrisk komposition, signerad och daterad 88 samt numrerad 1/50, ca 41x33 cm
617449
2019-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här