Ole Schwalbe litografi

Ole Schwalbe litografi
Ole Schwalbe litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLE SCHWALBE (1919-90): Geometrisk komposition, signerad och daterad 88 samt numrerad 1/50, ca 41x33 cm

617449

2019-02-23