Samling fickur 1800/1900-tal

Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal
Samling fickur 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, silver, 1800/1900-tal, bl a Longines, olika modeller, ornerade boetter, diameter ca 34.5-50 mm

Bruksslitage. Gravyr förekommer. Delar med skador. Något ur fungerar/ något defekt. SAV garanterar ej funktionen.

617460

2019-02-25