Bordstabletter tidigt 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSTABLETTER, 1900-talets början respektive 1900-talets första hälft, 10+12 st, de äldre med hålsöm i vitt, samtliga kantade med knypplade spetsar, ca 28,5x44,5 resp. 38x26 cm

Fläckar, ställvist slitage

617473

2019-03-01