Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
TEBURK, lackarbete, Kina sent 1800-tal,
miniatyrmålning i guld, innaföt tennburk med lock, höjd 20,5 cm.
Åldersrelaterat slitage, sprickor, bucklor, nycklel saknas
617475
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här