Tillbaka till katalog

Aga Radio

Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio
Aga Radio

Klubbat för:

300 SEK

Estimate

1 000 SEK

Description

RADIO, 1950-tal, AGA transistor 3240 AB-T, klädd i grått skinn, höjd ca 21 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

617482

Date:

2019-02-23