Klubbat för:
300 SEK
Estimate
1 000 SEK
Description
RADIO, 1950-tal, AGA transistor 3240 AB-T, klädd i grått skinn, höjd ca 21 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
617482
Date:
2019-02-23
Our archive
Past auctions