Stig Lindberg schackpjäser Gustavsberg studio

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

STIG LINDBERG, schackpjäser, 32 st, Gustavsbergs studio 1970-tal, stengods, guld och silverfärgade, ca höjd 5-10 cm.

Ytslitage, en kung med lagning, en biskop saknar huvud

617483

2019-03-01