Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
STIG LINDBERG, schackpjäser, 32 st, Gustavsbergs studio 1970-tal, stengods, guld och silverfärgade, ca höjd 5-10 cm.
Ytslitage, en kung med lagning, en biskop saknar huvud
617483
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här