Teskedar och sockerskål
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
TESKEDAR, 12 st, SOCKERSKÅL, 1 st, silver, skedar stämplade GEWE, 1971, medföljer schatull, sockerskål med förgyllt lock, svenska importstämplar samt stämplad GAB, 1920, total vikt 150 g exklusive glasbehållare i sockerskål
Bruksslitage
617522
2019-02-23