Teskedar och sockerskål

Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål
Teskedar och sockerskål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TESKEDAR, 12 st, SOCKERSKÅL, 1 st, silver, skedar stämplade GEWE, 1971, medföljer schatull, sockerskål med förgyllt lock, svenska importstämplar samt stämplad GAB, 1920, total vikt 150 g exklusive glasbehållare i sockerskål

Bruksslitage

617522

2019-02-23