Felix Hatz

Felix Hatz
Felix Hatz

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FELIX HATZ "Nattfjäril över S: t Mere Eglise" från Norrmandiesviten 6 juni 1944, signerad och daterad Hatz 69, färglitografi, mått ca 47x40 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

617538

2019-02-23