Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FELIX HATZ "Nattfjäril över S: t Mere Eglise" från Norrmandiesviten 6 juni 1944, signerad och daterad Hatz 69, färglitografi, mått ca 47x40 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
617538
2019-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner