Börje Lindau stolar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRJE LINDAU, "Oblado", karmstolar, 4 st, Blå station, svartlackerade stålunderreden, stommar i formpressad björk med skinnsittsar varav 3 svarta och 1 röd, stämplade undetillsitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
617543
2019-02-26