Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPFOT, 1900-talets början, mässing, kolonn med korintiskt kapitäl, höjd inkl lampsockel 53 cm

Slitage, buklor

617546

2019-02-25