Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 8 st, 1940-tal, bestående av Buick Sedan, 2 st Lincoln Zephyr, Chrysler, Oldsmobile, Lagonda, Armstrong Siddleley, Sunbeam-Talbot
Obetydliga skador
617557
2019-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här