Tesi shaker art deco

Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco
Tesi shaker art deco

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHAKER, nysilver, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, inkl. invändigt löstagbar sil, höjd ca 25 cm

Bruksslitage

617561

2019-02-23