Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN LJUNGBERG, "Spannmålsmagasinet", olja på duk, signerad, ca 39 x 55 cm

Reva, ca 1 cm i taknocken.

617564

2019-02-23