Tibetansk tekanna 1800-tal

Tibetansk tekanna 1800-tal
Tibetansk tekanna 1800-tal
Tibetansk tekanna 1800-tal
Tibetansk tekanna 1800-tal
Tibetansk tekanna 1800-tal
Tibetansk tekanna 1800-tal

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

150 EUR

TEKANNA, Tibetansk 1800-tal, dekoretad med turkoser, höjd 11,5 cm

Åldersrelaterat slitage.

617570

2019-02-25