Klubbat för:
95 EUR
Utropspris
200 EUR
BURK MED LOCK, 2 st, dekorationsträd, Kina, 1900-tal, cloisonné samt halvädelstenar i trädet, burkarnas höjd ca 15 cm, trädets ca 21 cm
Slitage
617576
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här