Burk med lock 2 st samt dekorationsträd Kina

Klubbat för:

95 EUR

Utropspris

200 EUR

BURK MED LOCK, 2 st, dekorationsträd, Kina, 1900-tal, cloisonné samt halvädelstenar i trädet, burkarnas höjd ca 15 cm, trädets ca 21 cm

Slitage

617576

2019-02-25