Gerry Johansson

Gerry Johansson
Gerry Johansson

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

GERRY JOHANSSON (född 1945), silvergelatinkopia, signerad och numrerad 18/100, bildmått 23 x 23,5 cm, bladmått 42 x 60 cm, oramat blad

617579

2019-02-27