Harry Wichmann oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
HARRY WICHMANN (1916-1993): Sittande modell med rosa hatt, signerad och daterad Wichmann 79, olja på pannå, ca 16,5x15,5 cm
Kuntoraportti
617580
Päivämäärä:
2019-02-23