Tuija Lindström

Tuija Lindström
Tuija Lindström

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

TUIJA LINDSTRÖM (1950-2017), pigmentprint, signerad, numrerad upplaga 18/100, bildmått: 33 x 33 cm, bladmått 42 x 60 cm, oramat blad.

617585

2019-02-27