Jan Stenmark

Jan Stenmark
Jan Stenmark

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN STENMARK (f. 1949), screentryck, signerad och numrerad, 18/100, bildmått 12,5 x 20 cm, bladmått 42 x 60 cm, oramat blad.

617589

2019-03-04