Eric Detthow oljemålning

Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning
Eric Detthow oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC DETTHOW (1888-1952): Franskt landskap, S:t Paul, signerad Detthow, olja på pannå, ca 33x42 cm

617591

2019-02-23