NK paraplyställ

NK paraplyställ
NK paraplyställ
NK paraplyställ
NK paraplyställ
NK paraplyställ
NK paraplyställ

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets första hälft, rödlackerat stål med dekor av karta, etikettmärkt Styled by Nordiska Kompaniet SWEDEN, höjd 53,5 cm

Slitage och smärre skador

617592

2019-02-23