Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARAPLYSTÄLL, 1900-talets första hälft, rödlackerat stål med dekor av karta, etikettmärkt Styled by Nordiska Kompaniet SWEDEN, höjd 53,5 cm
Slitage och smärre skador
617592
2019-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här