Spegel England 1800-tal

Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal
Spegel England 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, georgiansk stil, England, 1800-tal, profilerad ram i mahogny och valnöt, krön med dekor av krona, bronserad list, höjd 64 cm, bredd 36 cm

Åldersslitage, torrsprickor

617606

2019-02-23