Roland Svensson blandteknik

Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik
Roland Svensson blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höga Åsen Gotska Sandön", signerad och daterad roland S 65, blandteknik, bildmått ca 40x27 cm

617611

2019-02-23