Bestick fat bägare servettringar i silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GAFFLAR, SKEDAR, FAT, BÄGARE, SERVETTRINGAR, TRANCHERINGSBETICK, silver, total vikt exkl trancheringsbestick ca 1400 g

Slitage, gravyr, bucklor

617612

2019-02-25