Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HENDRIKUS JOHAN FR. VAN LANGEN (1874-1964): Två rökande män på strand, signerad H v Langen, olja på duk, ca 24x18 cm
617613
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här