Hendrikus Johan. Fr. Van Langen oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENDRIKUS JOHAN FR. VAN LANGEN (1874-1964): Två rökande män på strand, signerad H v Langen, olja på duk, ca 24x18 cm

617613

2019-02-25