Carl Trägårdh

Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Kossor, Signerad C Trägårdh, olja på duk, 91 x 124 cm.

617630

2019-02-25