Herrbyrå valnötsfaner

Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner
Herrbyrå valnötsfaner

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, 7-lådig, faner i valnöt, höjd ca 140, 65x50 cm

Nyckel saknas, slitage

617631

2019-02-23