Josef Frank fåtölj

Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, "Oxford", Firma Svenskt Tenn, grön textilklädsel, ben i betsat trä, sitthöjd ca 42 cm

Tyg med skador, slitage

617633

2019-02-23