Hans j Wegner fåtöljer Tema Möbeldesign
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtöljer 1 par, fotpall, modell GE-290, Getama, Danmark, 1960-tal, ek, lösa plymåer, klädsel i bruntextil, sitthöjd ca 40 cm, formgivningsår 1959
Slitage, fläckar, dyna till pall saknas
617636
2019-02-26