Hans j Wegner fåtöljer Tema Möbeldesign

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS J WEGNER, fåtöljer 1 par, fotpall, modell GE-290, Getama, Danmark, 1960-tal, ek, lösa plymåer, klädsel i bruntextil, sitthöjd ca 40 cm, formgivningsår 1959

Slitage, fläckar, dyna till pall saknas

617636

2019-02-26