Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAVLA, 1930-tal, intarsia med figurer, möjligen Einar Forseth, ca 37x37 cm
Repor, fläckar, fanerbortfall
617638
2019-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här