Ring samt örhängen med kaméer
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par samt RING, med snäckskal kaméer, örhängen, 18 k guld, skruvstift, Ekström & Blohm, 1950, ring, 14 k guld, ringstorlek 19, örhängenshöjd ca 2 cm, totalvikt ca 8.2 g
Bruksslitage, mindre repor
617680
2019-02-25