Ring samt örhängen med kaméer

Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer
Ring samt örhängen med kaméer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par samt RING, med snäckskal kaméer, örhängen, 18 k guld, skruvstift, Ekström & Blohm, 1950, ring, 14 k guld, ringstorlek 19, örhängenshöjd ca 2 cm, totalvikt ca 8.2 g

Bruksslitage, mindre repor

617680

2019-02-25