Träskulpturer

Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Skulpturer, 2 st, varav den med två personer i bäddsoffan signerad EJ, skulpterat och bemålat trä, höjd ca 13, längd ca 26 cm
PROVENIENS:
Kurt Haijby (1897-1965), ingick i köpet av Haijbys sommarstuga i Djurö by.

617711

2019-02-26