Niels O Møller matsalsgrupp
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
NIELS O. MØLLER, matsalsgrupp, bestående av: matbord samt 6 stolar, modell 82, Gudme Møbelfabrik, Danmark, 1960/70-tal, palissander, sitser klädda i oxblood rödfärgat skinn, bordet med etikett undertill, stolarna märkta, sittshöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 72 cm, diameter ca 121 cm, 2 iläggsskivor á 49 cm medföljer
CITES intygt finns
Bruksslitage
617717
2019-02-27