Niels O Møller matsalsgrupp

Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp
Niels O Møller matsalsgrupp

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

NIELS O. MØLLER, matsalsgrupp, bestående av: matbord samt 6 stolar, modell 82, Gudme Møbelfabrik, Danmark, 1960/70-tal, palissander, sitser klädda i oxblood rödfärgat skinn, bordet med etikett undertill, stolarna märkta, sittshöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 72 cm, diameter ca 121 cm, 2 iläggsskivor á 49 cm medföljer

CITES intygt finns

Bruksslitage

617717

2019-02-27