Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKFAT, försilvrat tenn, B&G Imperial Zinn, jugend, tidigt 1900-tal, dekor med fiskar och blomster, längd ca 59 cm
Bruksspår, mindre repor
617733
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här