Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBIL, i form av sportbil, Mettoy, mekanisk, 1900-talets mitt, målad och litograferad plåt, längd ca 17 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

617747

2019-02-25