Käppställ Eskilstuna

Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna
Käppställ Eskilstuna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPP- OCH PARAPLYSTÄLL, 1800-talets andra hälft, Eskilstuna, gjutjärn och vitmetall, för 6 käppar, stiliserad dekor av blommor och bladslingor, längd ca 44 cm

Brukslitage

617754

2019-02-25