Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

CIGARETTETUI i silver, 1900-tal, sannolikt Iran, stämplat, dekor med människor, djur och växter, ca 8x11 cm, vikt ca 152 g

Bruksslitage

617755

2019-02-25