Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
CIGARETTETUI i silver, 1900-tal, sannolikt Iran, stämplat, dekor med människor, djur och växter, ca 8x11 cm, vikt ca 152 g
Bruksslitage
617755
2019-02-25