Teglashållare

Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare
Teglashållare

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEGLASHÅLLARE, 6 st, jugend, tidigt 1900-tal, nysilver, höjd (med glas) ca 13 cm

Ett glas fattas, smärre slitage

617760

2019-02-25