Ulrica Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Människor och skyskrapor, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2016, ca 40x40 cm

617776

2019-02-25