Skåp / piedestal

Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal
Skåp / piedestal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, vitbemålat med bronserade detaljer, invändigt med hyllplan, höjd ca 86, 42x39 cm

Komplettrat, senare bemålning, bruksslitage

617785

2019-02-25