Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, skulptur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 4/4 HC 2011, höjd inkl. stensockel ca 39 cm
617793
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här