Stan Wys bronsskulptur

Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur
Stan Wys bronsskulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, skulptur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 4/4 HC 2011, höjd inkl. stensockel ca 39 cm

617793

2019-02-25